اشکال مختلف کاندوم

اشکال مختلف کاندوم از ستون یکنواخت تا سوپربالن

اشکال مختلف کاندوم به تنوع این محصول پر تقاضا در سراسر جهان کمک کرده و مصرف کنندگان را نیز برای انتخاب و داشتن تنوع در آن دعوت می‌کند.

شما کدام شکل از کاندوم را بیشتر می‌پسندید و استفاده می‌کنید؟ از نگاه شما کدام حالت و فرم کاندوم بهتر و البته جدا از شکل و زیبایی، مفیدتر است؟ در این مقاله با هم درباره اشکال مختلف کاندوم سخن خواهیم گفت و انواع آن را بررسی خواهیم کرد.

کاندوم، کاندوم است دیگر!

نه قطعا این نیست، کاندوم معمولی البته یک چیز بیشتر نیست اما وقتی صحبت از استفاده حرفه‌ای باشد، داشتن تنوع و دوری از یکنواختی در استفاده از یک محصول اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. اکثر مردم کاندوم را به عنوان یک وسیله لاستیکی بسیار ساده و معمولی برای ثبت نتیجه شادترین لحظات یک مرد اگاه به خطرات بیماری‌های مقاربتی یا بارداری ناخواسته تصور می کنند.

در این مقاله، تمام اشکال کاندوم‌هایی که در دسترس شما هستند را بررسی می‌کنیم تا به اطلاعات جنسی ایمن‌ خود اضافه کنید.

به طور خلاصه، اگر بخواهید، این فرم، سیلوئت یا کانتور است که آناتومی کاندوم را مشخص می کند. همانطور که خواهید دید، چندین شکل از کانددوم وجود دارد. منتها در یک طبقه بندی اصلی کاندوم‌ها شفاف و نامرئی و غیر شفاف و مرئی توصیف می‌کنند.

3 دلیل اصلی برای استفاده از کاندوم

  1. پیشگیری جلوگیری از بارداری ناخواسته
  2. محافظت از شما در برابر بیماری های مقاربتی رایج محافظت می کند
  3. دلیل سومی هم وجود دارد که بسیاری از کاربران ممکن است متوجه آن نباشند.
    لذت افزایش احساس جنسی و در نتیجه لذت بیشتر شما

کاربران به طور خودکار انتظار پیشگیری و محافظت دارند. بنابراین، نادیده گرفتن این دو دلیل اصلی برای یک لحظه لذت، اصلا جایز نیست.

با نگاهی به زمانی که کاندوم ها اختراع شدند تا به امروز، چقدر خوشبخت و خوش شانس هستیم که اکنون همه گزینه های موجود را در اختیار داریم و اینهمه تنوع و تعدد در کاندوم‌ها شاهد هستیم.

آیا شکل کاندوم مهم است؟

پاسخ کوتاه بله است زیرا اشکال مختلف کاندوم می توانند حس خاصی را برای کاربران خود ایجاد کنند. همانطور که گفته شد، سطح حساسیت آلت تناسلی شما تعیین می کند که آیا یک شکل خاص کاندوم برای شما تفاوت ایجاد می کند یا خیر.

به همین دلیل است که سازندگان کاندوم های خود را فقط به شکل استاندارد محدود نمی کنند.

چندین شکل وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. به طور کلی، هر برند کاندوم دارای اشکال متمایزی است که ممکن است آنها را از رقبای خود متمایز کند.

کاندوم دیوار مستقیم  Straight wall  (reservoir end)

شکل کاندوم دیوار مستقیم اساساً همان چیزی است که نام آن به ما می گوید. عرض یکسانی دارد، مستقیماً از بالا به پایین کشیده شده و دارای یک “نوک مخزن” است که معمولا برای تجمع احتمالی مایع جنسی کافی است. این نوع کاندوم‌ها دیواره‌های مستقیم و مسطح دارند و شکل آنها مانند لوله‌های استوانه‌ای است. این کاندوم‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارند که می‌تواند راحتی در هنگام استفاده را افزایش دهد. برخی از افراد احساس می‌کنند که این نوع کاندوم‌ها احساس طبیعی‌تری از رابطه جنسی را فراهم می‌کنند.

این یک شکل کلاسیک و شناخته شده از کاندوم است.

این شکل، مگر اینکه آلت تناسلی شما فوق‌العاده نامتناسب باشد (بسیار بزرگ یا برعکس)، در اکثر نظرسنجی‌ها به خوبی عمل می‌کند.

کاندوم دیواره مستقیم بدون نوک مخزن

برخی از کاندوم‌ها همان دیواره مستقیم را دارند اما در انتهای آنها خبری از یک نوک اضافی یا بالون کوچک نیست و البته چنین کاندوم‌هایی خیلی کم تولید می‌شوند و نظرسنجی‌ها نشان داده که مردم استقبال چندانی از این نوع کاندوم نداشته‌اند.

کاندوم با سر پهن تر

برخلاف دسته قبلی که بسیار ساده است، این دسته کمی تنوع بیشتری دارد. دلیل آن این است که دارای چند شکل مشابه اما کمی متفاوت هستند.

کاندوم با انتهای پیاز شکلی (لامپی)

این شکل استاندارد و در همه برندهای کاندوم با چند تفاوت کوچک مانند اندازه “انتهای پیازی شکل” رایج است. در برخی از کشورها به کاندوم لامپی شهرت دارد. این نوع کاندوم‌ها دارای سر حجیم و بزرگتری هستند که می‌تواند حجم و اندازه آنها را افزایش دهد. البته این کاندوم‌ها ممکن است باعث کاهش حساسیت در هنگام استفاده شوند و لذت را کاهش دهند.

کاندوم مخروطی یا شعله ور

در مورد پیشگیری، کلمات flared و tapered اساساً به همین معنی هستند. این کاندوم‌ها مخروطی شکل بوده و یا شبیه به یک شعله هستند. ابتدای دیواره این کاندوم‌ها تنگ‌تر بوده اما در ادامه بافتی نرم و راحت تر خواهند داشت.

کاندوم‌ها ابزارهای محافظتی است که برای جلوگیری از انتقال بیماری‌های جنسی و کنترل باروری استفاده می‌شوند. آن‌ها به صورت بسیار متنوعی طراحی شده‌اند تا به نیازهای مختلف افراد پاسخ بدهند.

فراموش نکنید که اشکال مختلف کاندوم در انواع مختلفی از جمله شکل‌های Straight-Wall و Super Bulbous عرضه می‌شوند. هر کدام از این شکل‌ها ویژگی‌ها و مزایا و معایب خاص خود را دارند.

انتخاب بهترین نوع کاندوم بستگی به ترجیحات شخصی شما دارد، بنابراین تجربه و آزمایش مختلف انواع مختلف کاندوم‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی x