شعارهای جالب و خنده دار درباره کاندوم

شعارهای جالب و خنده دار درباره کاندوم

شعارهای جالب و خنده دار در حوزه تولید و فروش کاندوم بسیار است. خلاقیت در تولید این شعارهای تبلیغاتی گاهی فوق العاده است. در این مقاله با هم سری بزنیم به شعارهای کشورهای تولید کننده کاندوم در اروپا و آمریکای شمالی.

متن انگلیسی این شعارها جذاب تر از متن ترجمه آنها است، بنابراین هر دو متن را در کنار هم آورده‌ایم. نکته بسیار مهم، تلاش این شرکت‌ها برای تولید شعارهای جذاب کننده و سرگرم کننده است.

شعارهای خنده دار کاندوم برای خنده و عشق بیشتر

نقش شعارهای جالب و تبلیغاتی در دنیای تبلیغ و ترویج انکار ناپذیر است. موضوع انتخاب جمله درست و عرضه آن در زمان درست است. مارکتینگ هر محصولی به چنین شعارهایی نیاز جدی دارد.

شعارهای نگران کننده

برخی از شرکت‌های خارجی به ویژه شرکت‌های فرانسوی معمولا شعارهایی نگران کننده و هشدار آمیز برای فروش کاندوم استفاده می‌کنند.

مطرح کردن بیماری‌های مقاربتی، رابطه جنسی ایمن‌تر و این چیزهای ناخواسته سرگرم‌کننده نیست، اما کاری است که فقط باید جدی گرفت و انجام داد. رابطه جنسی ایمن تر ممکن است جدی باشد، اما روشی که شما در مورد آن بحث می کنید اهمیت دارد. مهم است که در انتخاب شعار تبلیغاتی، خلاقیت داشته باشیم.

بدون دستکش، بدون عشق No Glove, No Love

این شعاری است که می توانید دوستش داشته باشید. «بدون دستکش، بدون عشق، عزیزم» روش خوبی است برای اینکه به پسر یا شریک زندگی خود بگویید که واقعاً می‌خواهید با او رابطه جنسی داشته باشید، اما اگر او نمی‌خواهد از هر دوی شما محافظت کند، دیگر دوستش نخواهید داشت.

رابطه جنسی با وینر بسته بندی شده تمیزتر است

Sex is Cleaner with a Packaged Wiener

کلمه وینر یکی از رایج‌ترین و بامزه‌ترین نام‌های مستعار برای آلت تناسلی است، بنابراین منطقی است که یک شعار کاندوم خنده‌دار داشته باشد. “سکس با وینر بسته بندی شده تمیزتر است” یک یادآوری بی خطر جنسی برای پسر عموی سوسیس است!

تعجب نکنید، وینر اولین بار به سوسیس‌های کوچک اطلاق شد و کم کم در گویش و زبان خیابانی و محاوره‌ای به آلت تناسلی هم اطلاق شد.

قبل از کرم زدن، جریان را متوقف کنید

Stop the Stream Before You Cream

وقتی مردی به ارگاسم می‌رسد، جریان اولیه  و مایع حاوی اسپرم اصطلاحا به سمت دهانه رحم منفجر می‌شود، و هدف ذاتی اسپرم‌ها، بارور کردن، بارور کردن و بارور کردن است. اگر نمی‌خواهید در سومین قرار ملاقاتتان اینگونه و ناخواسته شکست بخورید. به شریک جنسی خود بگویید قبل از کرم زدن، پخش جریان قوی اسپرم را متوقف کند.

در این شعار با دو کلمه Stream و  Cream هنرمندانه بازی شده است.

کاش این فرهنگ جا بیوفتد که در همه جای دنیا استفاده از کاندوم به طور جدی تنها راهی است که می توانید 98٪ مطمئن شوید رابطه جنسی گاهی برای لذت است و گاهی برای پدر و مادر شدن.

قبل از ورود به تونل من، قیف خودت را وصل کن

Plug Your Funnel Before Entering My Tunnel

همه می دانند که اسپرم و جریان خروجش در لحظه ارگاسم، می‌تواند به راحتی تحت کنترل باشد. اما چیزی که بسیاری از مردم فراموش می کنند این است که می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد. بنابراین اگر نمی‌خواهید مقابل شانس ابتلا به STD قرار بگیرید، حتما این شعار را تکرار کنید: «قبل از ورود به تونل من، قیف خوتد را وصل کن».

اشتباه نکنید، سر مار خود را بپوشانید

Don’t Make a Mistake, Cover Your Snake

داشتن رابطه جنسی با یک شریک جنسی به ندرت یک اشتباه است اما به هر حال باید مراقب باشید. اگر شما فردی هستید که یک بیماری مقاربتی مانند تبخال جنسی دارد، باید به شریک خود صادقانه بگویید.

خیلی از خانم‌ها در اروپای غربی وقتی همسرشان عادت به استفاده از کاندوم ندارد، برای مجاب کردن او، چندان موفق عمل نمی‌کنند. اما با همین شعارهای خنده دار گاهی شوهر خود را متقاعد می‌کنند که از کاندوم استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات


منو اصلی x