کاندوم پوست بره

همه چیز درباره کاندوم پوست بره

کاندوم پوست بره در فرآیند تولید خود، حدود نیم قرن تاریخ دارد. درباره این نوع از کاندوم چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می‌دانید که این نوع از کاندوم برابر بیماری‌های مقاربتی چندان مفید نیست؟

در این مقاله با شما از همه چیز درباره کاندوم پوست بره خواهیم گفت.

بیماری های مقاربتی هیچ ترسی از پوست بره ندارند!

کاندوم پوست بره مقابل ویروس و باکتری و قارچ‌های مربوط به بیماری های مقاربتی یک لایه محافظتی کاملا اطمینان بخش نیست اما برابر اسپرم یک سد بسیار نفوذ ناپذیر است. کسانی که به لاتکس و پلاستیک کاندوم حساسیت دارند، کاندوم پوست بره را یک راه حل شگفت انگیز و مفید می‌دانند.

ممکن است کمی در مورد نحوه عملکرد و کیفیت کاندوم پوست بره Lambskin دچار ابهام شوید، مگر اینکه از طرفداران کاندوم باشید و راه و چاه خود را در مورد این محصولات و انواع لاستیک ها بلد باشید.

این مقاله این کاندوم‌های انحصاری غیر لاتکس را به شما معرفی کرده و در خصوص نقش آنها در جلوگیری از بارداری ناخواسته شفاف سازی خواهد کرد.

آیا می دانستید که کاندوم پوست بره Lambskin یکی از اولین انواع پیشگیری از صدها سال پیش بوده، زمانی که پدیده کاندوم تازه شروع به کار کرده بود؟ در واقع این طور نیست که چنین کاندومی به تازگی وارد بازار شده باشد.

در آن زمان تولید کنندگان، چیزی در مورد لاتکس نمی دانستند، چه رسد به مواد پلی اورتان یا پلی ایزوپرن.

از همان زمان، روده های حیوانات مختلف به عنوان ماده غلاف محافظی که مردان برای پوشاندن آلت تناسلی خود استفاده می‌کردند، استفاده می‌شد.

همانطور که می‌توانید تصور کنید، کیفیت آن «کاندوم‌ها» در آن زمان به چیزی که ما امروز عادت کرده‌ایم ربطی نداشته و در سطحی از بازدارندگی بوده که امروز هرگز قابل پذیرش نیست.

با این وجود، هدف از کاندوم قرن به قرن یکسان باقی مانده است. آنها از شما در برابر بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته محافظت می کنند.

نکاتی در مورد پوست بره

کنجکاوی شما درباره پوست بره طبیعی است. حق دارید در این خصوص فضا را مبهم بدانید. انواع و اقسام سوالات مربوط به کاندوم های پوست بره وجود دارد. فقط چند مورد مهم از آنها عبارتند از:

  • فرآیند تولید در آن زمان چگونه بود؟
  • آیا مردها آنها را خودشان برای خود در خانه درست می‌کردند؟
  • آیا سازنده ای وجود داشت که آن گوشت بره و هر کاندوم دیگری را به صورت دسته ای یا فله‌ای تولید کند؟
  • کاندوم پوست بره در آن زمان چقدر دوام داشته است؟ آیا چند بار و پیاپی مورد استفاده قرار می‌گرفت؟
  • آیا آن کاندوم های طبیعی قابل استفاده مجدد بودند؟ اگر این طور بوده پس از شستن، آنها چقدر بهداشتی محسوب می‌شدند؟

به جرات می توان گفت که کاندوم ها در ابتدا در مقایسه با آنچه امروز در دسترس داریم، قطعاً موقتی بودند.

کاندوم مناسب برای زوج های تک همسر

در آن زمان نیازی به این همه وسواس و احتیاط وجود داشت، همانطور که هنوز هم وجود ندارد. متاسفانه بیماری‌های مقاربتی آن طور که باید در طول تاریخ استفاده از کاندوم، چندان جدی گرفته نمی‌شود.

کاندوم پوست بره دقیقا چیست؟

کاندوم های Lambskin امروزی دقیقاً آن چیزی نیستند که پیش از این به نظر می‌رسید. موادی که مردان روی آلت تناسلی خود می لغزانند دقیقاً “پوست” این حیوان نیست. به طور خاص، پوشش بیرونی اندام حیاتی روده به عنوان ماده اصلی کاندوم در این نوع از کاندوم طبیعی است.

این آستر اغلب به پوست داخلی تشبیه می شود و از این رو نام محصول را به خود اختصاص می دهد و به کاندوم پوست بره مشهور شده است.

  • چرا مردان از چنین کاندوم هایی استفاده می کنند؟
  • آیا کاندوم های لاتکس طبیعی و معمولی به اندازه کافی خوب نیستند؟

اثربخشی کاندوم

دلیل استفاده از کاندوم در وهله اول حفظ سلامت جنسی و جلوگیری از بارداری ناخواسته است. در این راستا، یک پیشگیری کننده تنها شکل پیشگیری و محافظت از بارداری مردانه است.

این کاندوم‌ها ارزان بوده و بدون نسخه در دسترس هستند و عوارض جانبی ندارند.

جلوگیری از بارداری ناخواسته

کاندوم های پوست بره به اندازه سایر کاندوم های استاندارد لاتکس یا پلی ایزوپرن به پیشگیری از بارداری ناخواسته کمک می‌کنند. یعنی تا زمانی که به طور مداوم از آنها استفاده کنید، اثربخشی آنها بالاست.

جلوگیری از بیماری های مقاربتی

بیماری‌های مقاربتی مانند اچ‌آی‌وی و سایر انواع بیماری‌های مقاربتی رایج، از کاندوم‌های پوست بره هراسی ندارند. کاندوم پوست بره نمی تواند مانع خوبی برابر این بیماری‌ها باشد.

برخلاف کاندوم های لاتکس معمولی، ساختار مواد کاندوم پوست بره دارای منافذ میکروسکوپی است که به اندازه کافی بزرگ هستند تا ویروس و باکتری‌های STD از آن عبور کنند.

بر اساس آزمایش‌های استاندارد، به همین دلیل است که FDA این کاندوم‌ها را به‌عنوان یک شکل قابل اعتماد محافظت از STD تایید نکرده است، بلکه فقط برای پیشگیری از بارداری آنها را به رسمیت شناخته است.

بر اساس مطالعه ای که توسط انجمن بهداشت عمومی آمریکا انجام شد، طی اپیدمی ایدز در نیمه دوم دهه 1980، فروش کاندوم بین سال های 1986 – 1988 افزایش یافت. این در مورد فروش کاندوم های غشایی طبیعی نیز صادق بود. این فروش 7.8 درصد از 14.4 به 15.6 میلیون افزایش یافت.

دلایل استفاده از کاندوم Lambskin

اکنون که کمی در مورد این محصول می دانید، ممکن است این سوال منطقی را بپرسید: جمعیت اصلی استفاده کننده از این کاندوم ها چه کسانی هستند؟ باید گفت پاسخ این سوال مبهم است.

از آنجایی که محافظ کاندوم Lambskin فقط به دوران بارداری محدود می شود، برای زوج های تک همسر مناسبتر است. اگر نگران بیماری های مقاربتی نیستید و فقط می خواهید از بارداری محافظت کنید، استفاده از این کاندوم کار درستی است.

حساسیت

آنها به دلیل توانایی این ماده در انتقال گرمای بدن، احساسی استثنایی روی پوست ایجاد می کنند. این در نتیجه باعث می شود که شما حتی بیشتر به شریک جنسی خود نزدیک شوید. علاوه بر ویژگی گرمای بدن، آنها فوق العاده نازک هستند که حس خوبی را نیز ایجاد می کند.

آلرژی به لاتکس

دلیل دیگری در کار است که برخی افراد این غلاف را انتخاب می کنند. اگر به محصولات لاتکس طبیعی حساس هستید و لازم نیست نگران قسمت محافظت از STD باشید، Lambskin یا کاندوم پوست بره یک گزینه است.

سخن پایانی

اکنون که با کاندوم های پوست بره بیشتر آشنا شده اید، بهتر می توانید بفهمید که چرا آنها منحصر به فرد هستند و هنوز هم وجود دارند.

به یاد داشته باشید، کاندوم پوست بره در برابر بیماری های مقاربتی محافظت نمی‌کنند و فقط در بارداری محافظت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات


منو اصلی x