کاندوم ایکس دریم در حراج بزرگ

باران بسپار، مجموعه بالنده تولید و عرضه محصولات کاندوم و پیشگیری از بیماری‌های مقاربتی، در آستانه حراج بزرگ، آماده ارائه تخفیف های ویژه در این خصوص است.

در تمام جهان، روز جمعه سیاه یا بلک فرایدی به عنوان یک نماد نه چندان دلچسب از خرید و فروش و سیطره بازار بر مردم تعریف شده است. جدا از ماهیت این روز عجیب، بد نیست بدانید که همین بلک فرایدی در قالب یک حراج بزرگ در بسیاری از کشورها به بهانه ای برای تخفیف ویژه و فروش بیشتر تبدیل شده است.

در ایران نیز دستکم در 4 سال گذشته شاهد ورود پدیده جمعه سیاه به نام حراج بزرگ و غیره در پلتفرم‌ها و بازارهای فروش اینترنتی هستیم.

نحوه استفاده درست از کاندوم

بسیاری از مصرف کنندگان کاندوم، برای پیشگیری از بارداری یا عفونت‌هی مقاربتی به دنبال طرز استفاده صحیح از کاندوم هستند.

دکتر آلوارو برمخو مدیرعامل و استراتژیست فدراسیون بین المللی طراحی سلامت والدین (IPPF) در یادداشت اخیر خود که به تاریخ 14 نوامبر 2022 به روزرسانی شده است، بر استفاده صحیح و مطالعه شده همراه با آگاهی از کاندوم و سایر ابزار جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی تاکید کرده است.

فدراسیون مذکورIPPF  یک ارائه دهنده مراقبت‌های بهداشتی جهانی و مدافع پیشرو در زمینه سلامت جنسی و باروری و حقوق برای همه مردم جهان است.

آشنایی با کاندوم و استفاده درست از آن

کاندوم‎‌های اصطلاحا خارجی (گاهی اوقات به عنوان کاندوم مردانه شناخته می شود) روی آلت تناسلی در حالت نعوظ قرار می‌گیرند. نحوه استفاده از کاندوم را باید بیاموزید. والدین باید آن را بدون رعایت کلیشه‌های نادرست فرهنگی یا سنتی، به فرزندان خود در سن مناسب آموزش بدهند. یا آنها را به سمت کلاس‌های آموزشی یا روانشناس متخصص در این زمینه هدایت کنند. متاسفانه در بسیاری از مناطق جهان از جمله کشورهای آفریقایی، چند کشور از آمریکای جنوبی و چندین کشور عربی افسانه‌های دروغین و اشتباه درباره استفاده از کاندوم رواج داشته است.

عوارض استفاده از کاندوم!

این هم یکی از قصه‌های طنزآمیز و عجیب از دید پزشکان و متخصصین اما متاسفانه موثر در اذعان عمومی است. استفاده از محصول پیشگیری عوارض دارد. تردیدی در این موضوع نیست که کاندوم هیچ عارضه‌ای ندارد. بلکه از ده‌ها مورد عارضه جلوگیری می‌کند اما معدود داستان‎های منتشر شده در این باره بابت استفاده از کاندوم‌های غیر استاندارد، غیر بهداشتی و نامعتبر بوده است.

فقط حدود 2 درصد

مطالعات نشان می دهد که کاندوم به ندرت در حین مقاربت و رابطه جنسی کاملاً از بین می رود. به طور متوسط، حدود 2 درصد از کاندوم‌ها در حین رابطه جنسی سوراخ شده یا تخریب می‌شوند یا به طور کامل از آلت تناسلی مرد جدا می شوند. این 2 درصد نیز عمدتاً به دلیل استفاده نادرست از کاندوم شکل می‌گیرد.

در صورتی که لبه محصول پیشگیری در حین خروج پس از انزال در مقابل قاعده آلت تناسلی قرار گیرد، لغزش در حین خروج می تواند به حداقل برسد. با این حال، اگر کاندوم بلغزد یا تکان بخورد از واژن زن فراتر نمی رود، جایی که می توان آن را به راحتی و بدون نیاز به جراحی بازیابی و خارج کرد.

یک سد غیر قابل نفوذ

کاندوم غلاف یا پوششی است که روی آلت تناسلی در حالت نعوظ قرار می گیرد.

محصول پیشگیری با تشکیل یک سد غیر قابل نفود این طور عمل می‌کند که اسپرم را از واژن دور نگه می‌دارد و از بارداری جلوگیری می‌کند. همچنین از عفونت‌هایی احتمالی که در مایع جنسی مرد، آلت تناسلی یا واژن هستند، شریک دیگر را آلوده نمی‌کند. کاندوم معمولاً از لاستیک لاتکس بسیار نازک ساخته می‌شود. اگرچه تعداد کمی از کاندوم‌های بازار به ویژه برخی برندهای آمریکای شمالی از بافت حیوانی یا پلی اورتان (پلاستیک) ساخته شده است. کاندوم تنها روش پیشگیری از بارداری است که می تواند در برابر بارداری و عفونت های مقاربتی، از جمله انتقال HIV، محافظت کند.

برای اینکه کاندوم بیشترین تاثیر را داشته باشد، باید به طور صحیح و مداوم (در هر رابطه جنسی) استفاده شود. خطر حاملگی یا ابتلا به عفونت های مقاربتی زمانی بیشتر است که از کاندوم در هر رابطه جنسی به درستی استفاده نشود.

پیشگیری منطقی و مناسب

در صورت استفاده صحیح و مداوم، محصول پیشگیری 98 درصد در پیشگیری از بارداری موثر است.در صورت استفاده مداوم و صحیح، از هر 100 زنی که همسرانشان از کاندوم استفاده می‌کنند، فقط و احتمالا 2 نفر در سال اول استفاده باردار می شوند. عفونت‌های مقاربتی در چنین فضایی به حداقل میزان وقوع خود نزدیک می‌شوند. طبق آمار منتشر شده در سال 2020 در دو کشور سوئد و فنلاند، میزان استفاده از آنتی بیوتیک موثر در مبارزه با عفونت بیماری‌های مقاربتی و جنسی نسبت به سال 2019 45 درصد کاهش یافت.

خبر بد برای HIV

کاندوم ها سوراخ‌ها یا منافذی ندارند که ویروس HIV بتواند از آن عبور کند. در صورت استفاده مداوم و صحیح، استفاده از کاندوم از 80 تا 95 درصد از انتقال HIV که بدون محصول پیشگیری اتفاق می‌افتاد، جلوگیری می‌شود.

انتظار می‌رود کاندوم‌های پلاستیکی، قدرت محافظتی مشابه کاندوم‌های لاتکس داشته باشند، اما این موضوع هنوز و به طور کامل مورد مطالعه قرار نگرفته است. متاسفانه کاندوم‌های ساخته شده از غشای حیوانی در برابر ویروس HIV و سایر بیماری‌های مقاربتی محافظت نمی‌کنند.

چرب کردن پوست آلت تناسلی مرد و زن می‌تواند در محافظت بیشتر لایه کاندوم موثر باشد. گفته می‌شود که استفاده از روغن یا پماد توصیه شده توسط پزشک به جلوگیری از سوراخ شدن کاندوم کمک می‌کند.

کاندوم می تواند از من در ابتلا به کووید-19 محافظت کند؟

بیماری کرونا یا همان کووید-19 یک بیماری مقاربتی یا جنسی و یا جتی ژنتیکی نیست. این یک ویروس است که عمدتاً از طریق قطرات کوچک تنفسی از طریق سرفه، عطسه یا از طریق قطرات بزاق یا ترشحات بینی منتشر می‌شود. به همین دلیل است که محصول پیشگیری از شما در برابر ابتلا به COVID-19 محافظت نمی‌کند.

طبیعی است که باید با صدای بلند گفت: برای جلوگیری از STD/STI و بارداری ناخواسته از محصول پیشگیری استفاده کنید.

بهترین کاندوم چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین کاندوم از دید شما چه کاندومی است؟ اصولا با چه معیارهایی می‌شود به این سوال جواب داد. در ذهن خود جمعی از مخاطبان را در نظر می‌گیرم که یکی در میانشان به شوخی می‌گوید: کارش را درست انجام بدهد، کافی است.

شاید اما تکنولوژی روز دنیا توقع استفاده کنندگان از کاندوم را هم بالا برده است!

بهترین کاندوم، کاندومی است که بهترین حس را به کاربر و کسی که از آن استفاده می‌کند، منتقل کرده باشد.

چیز زیادی به سال جدید نمانده است و این بدان معنی است که خانواده باران بسپار در میان انبوهی از گزارش‌ها و جلسات فروش و تولید خود، گزارشی هم از بهترین کاندوم‌های تولید شده در داخل و خارج از کشور دارد.

باید سال آینده خورشیدی را با انرژی، توان علمی دو چندان شده و امیدواری برای ارائه خدمات بهتر کلید بزنیم.

بهترین محصول پیشگیری، واقعا همان کاندومی است که بهترین احساس و حس راحتی را به استفاده کننده منتقل می‌کند.

معلوم است که باید از لحاظ علمی هیچ مشکلی در بدنه کاندوم وجود نداشته باشد. مشخص است که کاندوم باید بالاترین ضریب ممکن امنیت در استفاده و بهداشت فردی را داشته باشد. اما این همه ماجرا نیست.

نظرسنجی مهم

در نظرسنجی صورت گرفته از سوی سازمان جهانی بهداشت در 3 ماهه پایانی سال میلادی 2022 مشخص شد که:
68 درصد از شرکت کنندگان معتقدند، بهترین محصول پیشگیری باید شفاف، در دسترس، خوشبو، بدون حساسیت، دارای ویژگی تحریک کننده و از لحاظ استفاده بسیار ساده و راحت باشد.

محصول پیشگیری موجود در لیست باران بسپار ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. آنها را به روش های منحصر به فرد خود برای جذابیت برای کاربران مختلف تولید کرده‌ایم.

برای خرید کاملا محرمانه و ایمن کاندوم همراه با تخفیف‌های رویایی حتما به فروشگاه اینترنتی باران بسپار همچنین صفحه اینستاگرام ایکس دریم و شدو سر بزنید. سفارش بدهید و در ایده آل ترین مسیر دریافت محصول، سفارش خود را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی x