حل مشکلات جنسی

حل مشکلات جنسی با معجزه فکر مثبت

حل مشکلات جنسی یک فرد ساده نیست. یک فرد در صورت داشتن چنین مشکلاتی باید به هر دو بعد جسمی و روحی خود فکر کند.

دانشمندان حوزه روان درمانگری در مبحث مشکلات جنسی افراد بر این باورند که فکر مثبت معجزه می‌کند. آنها با صدای بلند از فرد مراجعه کننده می‌خواهند: خودت را در آغوش بگیر.

در این مقاله با شما از بهترین روش‌های روحی و روانی برای آرامش بیشتر و کنترل مشکلات جنسی می‎گوییم. بیشتر مشکلات جنسی به جسم شما مربوط است و تردیدی در نقش مهم پزشک متخصص در برطرف کردن آنها نیست. در عین حال بعد روحی و روانی شما نیز اهمیت دارد. طرز تفکر و باورهای شما در کنار سبک زندگی درست می‌تواند معجزه کند.

همیشه تنها هستی

وقتی تنها هستید، عجب جمله‌ای، صبر کنید بگذارید از شما بپرسم، چه زمانی و چقدر تنها هستید؟ یک نظریه فلسفی ناامید کننده و البته مهم می‌گوید: انسان ماهیت تنها دارد، همیشه تنها است. شاید اما انسان موجودی اجتماعی هم هست. تنهایی فلسفی و روحی به کنار، به هر حال اگر شریک جنسی دارید و او مهمتر از این شریک زندگی شما نیز محسوب می‌شود باید بدانید فقط متعلق به خودتان نیستید.

شما متعهد هستید به خوب زندگی کردن. تغذیه مناسب، ورزش، ارتقای کیفیت زندگی و رشد درونی چیزهایی هستند که نه فقط به خاطر خود بلکه به خاطر همه کسانی که شما را دوست دارند، انجام می‌دهید و آنها را تجربه می‌کنید.

زندگی سالم

مربع زندگی سالم بسیار اهمیت دارد. 4 ضلع این مربع دقیقا هم اندازه هستند چون مربع است! اگر به یکی کمتر بها بدهید و به دیگری بیشتر، زندگی شما کاریکاتوری خواهد شد. تعادل مهم است. رشد درونی، دیگرخواهی، استقلال مالی و ذوق و شوق، چهار بخش این زندگی سالم هستند. وقتی شخصی دچار مشکلات جنسی است، در ایجاد رابطه با شریک زندگی خود دچار مشکل شده و با تلاشی شکست خورده برای حل آنها مواجه بوده، بدون تردید بخش مهمی از این زندگی سالم را به خطر انداخته است.

خودت را در آغوش بگیر

گویا قرار است به صورت فیزیکی مقابل آیینه بایستیم و خودمان را بغل کنیم. اتفاقا موضوع همین است، تعجب نکنید. چرا در آغوش گرفتن خود، اینقدر باید عجیب باشد؟ بله واقعا مقابل آیینه بایستید و خودتان را در آغوش بگیرید.

این خوب است اما نکته مهم دیگر این است که واقعا «خود» را در آغوش بگیرید. اگر خودتان را شناختید، این کار را انجام دهید. ارزش‌ها و توانایی‌های شما کم نیستند. شما موجود منحصر به فردی هستید و این یک واقعیت است.

نگاه شما به زندگی نیمی از ماجرای حل مشکلات جسمی شما است. به پزشک مراجعه کرده‌اید. قرار است داروهایی را مصرف کنید، غذاهایی را کمتر و غذاهایی را بیشتر میل کنید. خوب است اما مادامی که خودتان را در قبض یک اندیشه منفی قرار داده باشید، مشکل حل نخواهد شد.

به سبک یک راهب بودایی نارنجی رنگ در قله کوهی تسخیرناپذیر نمی‌خواهم بگویم که خودت را رها کن، همه چیز را بیرون بریز، تو مرکز جهان هستی، نه اتفاقا خودت را هرگز رها نکن، به بیانی خودت را محکم در آغوش بگیر و فراموش نکن که تو موثر هستی و مهمی.

تو هرگز در محور یا مرکز جهان قرار نداری اما محوریت جهان به جهان منحصر به فرد تو نیاز دارد. سخت نگیر و ایمان داشته باش که مشکلات خود، کوچک و بزرگ حل خواهند شد. زمان دوست صمیمی تو خواهد بود.

برنامه ریزی برای روز و شب

این یکی از همان قدم‌های جدی است. با برنامه ریزی پیشروی کنید. مشکلات جنسی با خیره شدن به دیوار حل نخواهند شد. برنامه ریزی روزانه و حتی شبانه برای بدن شما و روح شما مناسب و واجب است. ورزش، نوشیدن قهوه، تماشای فیلم، حرف زدن، حرف زدن و حرف زدن با شریک جنسی بسیار اهمیت دارند. درباره مشکلاتی که شما را آزار می‌دهد با هم حرف بزنید. در میان همه این کارها تعادل اهمیت دارد.

اول خودت را دوست داشته باش

خیلی مهم است که اگر مشکل جنسی خاصی در میان است، به خاطر شریک جنسی خود، شرمنده نباشی. شما اشتباهی مرتکب نشده‌ای. باید با صبر و حوصله و کمک گرفتن از یک متخصص آن را حل کنید. بزرگترین پزشکان در سراسر جهان در حوزه مشکلات جنسی زن و مرد هنگام رابطه جنسی، در یک نظرسنجی بدون شک گزینه «طرز تفکر اشتباه» را مشکل اصلی این افراد عنوان کرده‌اند.

پزشکان معتقدند شخص مادامی که خود را مقصر و دچار نقص می‌داند، مدام با خود از مشکلی که دارد می‌گوید.

معجزه طر تفکر درست

در یک مطالعه جالب در دانشگاه میشیگان به 100 مراجعه کننده به خاطر مشکل جدی در نعوظ و پایداری رابطه جنسی، یک قرص معمولی ویتامین اما تحت نامی عجیب برای حل این مشکل تجویز شد. مشکل بیش از 65 نفر از این افراد فقط به صرف این تفکر که این قرص مشکلشان را حل کرده، برطرف شد!

کشف راه لذت بردن از رابطه

همه چیز در چند دقیقه از یک رابطه جنسی پر تب و تاب خلاصه نمی‌شود. راه لذت بردن از یک رابطه جنسی را کشف کنید. تنوع در نوع نگاه شما به این رابطه است. جملات عاشقانه،  سخن گفتن و لذت بردن از شنیدن تجربیات عاشقانه یا رابطه جنسی فرد، یک هنر است. هنر تمرکز داشتن شوخی نیست. فردی که روی بدن خود تمرکز دارد، نیمی از راه را نه بلکه همه مسیر موفقیت در درمان مشکلات جنسی خود را طی کرده است.

برای داشتن تمرکز روی بدن خود باید بدن خود را بشناسید، روح و جسم شما در تعادلی شگفت انگیز با هم قرار دارند و برای در آغوش گرفتن خود باید چنین پدیده توامانی را یکجا در آغوش بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات


منو اصلی x