سوپرمن زندگی خود باش

سوپرمن زندگی خود باش!

سوپرمن پرفروش ترین ابرقهرمان کمیک تمام دوران است. حتی تن تن دوست داشتنی هم به رکورد فروش این ابرقهرمان نرسید.

به نظر شما چرا مردم دنیا تا این حد سوپرمن را دوست دارند؟ این ابرقهرمان چگونه تا این حد معروف شد؟

بسیاری از طرفداران سوپرمن، ابرقدرت‌های تعریف شده در داستان او را می‌پرستند و دوست دارند تصور کنند که اگر می‌توانستند مثل او پرواز کنند. دوست دارند توانایی‌های مافوق بشری مانند چشم‌های لیزری داشتند.

اگر اینگونه می‌شود، به نظر شما دنیا چه شکلی بود؟ با شما هستم بله، شما!

بارو کنید بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنید با دنیای سوپرمن مشترک هستید.

دیدگاه معجزه آفرین شما

همه چیز مربوط به دیدگاه است! شما قدرت فوق العاده تعیین سرنوشت به اضافه احساس مسئولیت در قبال خود و دیگران را دارید.

شما درست مانند کلارک کنت که به لباس و شنل سوپرمن خود نیاز داردف به ابزار مناسب نیاز دارید.

او می‌خواست در نقش ابرقهرمان خود جا بیفتد و قدرت‌هایش را رونمایی کند، شما نیز ابزارهای فوق العاده‌ای در دسترس دارید که به شما کمک می‌کنند تا بر چالش‌های پیش روی خود چیره شوید.

بیایید نگاهی به این ابزار بیندازیم، که با خیال راحت شما را در سخت‌ترین و پرخطرترین موقعیت‌ها راهنمایی می‌کنند.

سوپرمن بودن فقط به چشم لیزری داشتن و پرواز بر فراز آسمان خراش‌ها نیست. یک ابرقهرمان به همسر خود احترام می‌گذارد.

یک سوپرمن واقعی کسی است که درباره رابطه زناشویی و ارتباط جنسی خود با همسرش مطالعه دارد، آگاه است و ابزار پیشگیری را به خوبی می‌شناسد.

انواع روش‌های پیشگیری از بارداری

احتمالاً با بیش از یک روش آشنا هستید. اما شرط می‌بندم که هنوز گزینه‌های جدید زیادی وجود دارد که منتظر کشف توسط شما هستند.

آیا می دانستید روش‌های پیشگیری از بارداری کوتاه اثر و طولانی مدت وجود دارد؟

همانطور که از نام آنها پیداست، آنها در دوره‌های زمانی مختلف تأثیر می‌گذارند. اشکال آنها از روش‌های مورد استفاده روزانه، مانند قرص، تا دستگاه‌های داخل رحمی (IUD) که می‌توانند تا ده سال در جای خود باقی بمانند، متغیر است.

اگر می خواهید بدانید کدام روش پیشگیری از بارداری برای شما مناسب است، با مشاوران ما از طریق وب سایت تماس بگیرید، سوال کنید و بهترین مشاوره را از افراد متخصص دریافت کنید.

هنوز هم مانند آنچه در 20 سال گذشته ثبت شده، به استناد معتبرترین تحقیقات علمی، بهترین ابزار پیشگیری از بارداری ناخواسته، استفاده درست از کاندوم با کیفیت است.

می‌خواهیم در این مقاله با شما از داروهای ضد بارداری کوتاه مدت بگوییم.

ما به شما معرفی کوتاهی از هر روش را ارائه می‌دهیم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه هر بار که رابطه جنسی دارید، از کدام روش بهره ببرید، اتخاذ کنید.

کوتاه مدت بودن یعنی چقدر؟

همه روش‌های این دسته از پیشگیری از بارداری نیاز دارند که در مورد استفاده یا مصرف منظم آن‌ها یا هر بار رابطه جنسی مورد مشورت قرار بگیرند. باید در این رابطه با مشاور خانواده یا پزشک خود مشورت کنید.

بزرگ‌ترین مزیت ضدبارداری‌های کوتاه‌اثر این است که می‌توانید روشی را با فاصله زمانی انتخاب کنید که برای شما مناسب‌تر باشد: از یک بار مصرف، مصرف روزانه تا حداکثر 3 استفاده ماهانه.

ابزار فوق‌العاده ضدبارداری‌های کوتاه‌اثر طیف گسترده‌ای از روش‌های مبتنی بر هورمون و مانع را ارائه می‌دهد که همگی به شروع و خلق قدرت فوق‌العاده خودتعیین‌کنندگی شما کمک می‌کنند.

این چنین است که سوپرمن بودن، فقط پرواز کردن نیست بلکه آگاه بودن و مجهز بودن به ابزار مناسب برای داشتن زندگی بهتر است.

سطح قدرت فوق العاده – روش‌های هورمونی

قرص احتمالاً گسترده ترین روش پیشگیری از بارداری مبتنی بر هورمون است. این قرص کوچک هورمونی باید به طور همزمان و روزانه مصرف شود. چندین مزیت واضح دارد: میزان اثربخشی 91٪، در همه جا در دسترس است و استفاده از آن آسان است.

اما یک نکته مهم را فراموش نکنید، مصرف این قرص باید با نظر پزشک همراه باشد و خودسرانه هرگز در دسترس قرار نگیرد. شوخی که نیست، شما سوپرمن زندگی خود و زندگی همسر خود هستید، آگاهی و استفاده درست از ابزار بخش مهمی از یک سبک زندگی درست است.

جایگزین مناسب برای قرص، تزریق ضد بارداری است، یک تزریق هورمون زیر جلدی که می‌توانید هر یک تا سه ماه یک بار از پزشک متخصص خود آن را دریافت کنید.

میانگین اثربخشی آن 94٪ است  و حتی لازم نیست هر روز مصرف آن را به خاطر بسپارید. اما شاید شما از سوزن بترسید و به راه حل دیگری نیاز داشته باشید.

پکیج و چسب ضد بارداری

پچ ضد بارداری چطور؟ این چسب کوچک، هورمون‌هایی را آزاد می‌کند که از طریق پوست وارد جریان خون می‌شوند. جایی که تخمدان‌ها را از آزاد کردن تخمک‌ها باز می‌دارند. میزان اثربخشی آن 91 درصد است.

البته به سوپرمن عزیز که خواننده این مقاله است بگویم که این روش هم مثل همه روش‌ها باید آگاهانه و  زیر نظر پزشک متخصص انجام شود.

حلقه ضد بارداری

هنوز یک مورد دیگر باقی مانده است: حلقه ضد بارداری. این یک نوار الاستیک کوچک اما کاربردی است.

این چسب برای خودش یک سوپرمن خاموش و کم ادعا اما کاربردی است. پس از وارد شدن به واژن، هورمون‌ها را در بدن شما آزاد می‌کند و تخمدان‌ها را از ترشح تخمک باز می‌دارد.

این چسب مخاط دهانه رحم را غلیظ می‌کند که از رسیدن اسپرم به تخمک جلوگیری خواهند کرد.

اثربخشیدر این روش 91٪ است. می توانید آن را به مدت 3 هفته در جای خود بگذارید، سپس آن را بردارید، یک هفته استراحت کنید و یک هفته دیگر را داخل آن قرار دهید البته با دستور پزشک متخصص.

بسیار خوب، کاندوم!

آشناترین روش مانع مطمئن و بسیار مهم و کاربردی، کاندوم مردانه است. یک غلاف لاتکس که در حین رابطه جنسی روی آلت تناسلی قرار می‌گیرد و بلافاصله پس از آزاد شدن اسپرم، آن را مهار خواهد کرد.

این خود سوپرمن است! همتای آن نامش کمتر شنیده شده و باید جدی گرفته شود، کاندوم زنانه است. تفاوت‌های بسیار کمی بین این دو وجود دارد. به عنوان مثال: کاندوم زنانه را می توان تا 8 ساعت قبل از رابطه جنسی استفاده کرد، کاندوم مردانه 82 درصد و کاندوم زنانه 79 درصد اثربخشی دارند.

مهم است بدانید که قدرت فوق العاده کاندوم‌های مردانه و زنانه این است که آنها تنها روش‌هایی هستند که محافظت در برابر عفونت‌های مقاربتی (STIs) و جلوگیری از بارداری را با بالاترین سطح اثرگذاری ارائه می‌دهند.

قدرت تاثیرگذاری روی آینده

به یاد داشته باشید فقط شما قدرت تأثیرگذاری بر آینده خود را دارید. تنظیم خانواده کنترل شده با تصمیم شما شروع می‌شود. این فقط مربوط به پیشگیری از بارداری نیست، بلکه به این معناست که شما مسئولیت زندگی خود را به شیوه‌ای بالغ و مسئولانه به عهده می‌گیرید. پس به عنوان یک سوپرمن یا همان ابرانسان به خود افتخار کنید.

فراموش نکنید که ابرقهرمانان هرگز کاملا تنها نیستند. آنها همیشه یک طرفدار یا شریکی دارند که می‌تواند به آنها در انتخاب ابرسلاح خود کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی x