انواع کاندوم

انواع کاندوم در بازار

شناخت انواع کاندوم می‌تواند برای کسانی که اهل استفاده از این محصول هستند، جذاب و کاربردی باشد.

در این مقاله با شما از انواع کاندوم و تعریفی از چرایی نامگذاری آنها خواهیم گفت.

تقریبا 13 نوع کاندوم برای شما در بازار رسمی فروش این محصول وجود دارد. انتخاب با شما است و البته هیجان و تنوع در استفاده از آنها نیز در نوع خود جالب است.

جای تعجب نیست که مردان برای محافظت از آلت تناسلی خود نیز گزینه های متنوع لازم داشته باشند.

تکنولوژی در صنعت پلیمر و تولید کاندوم در یک دهه اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته و در موضوع رعایت سلامت و بهداشت فردی رشد مناسبی صورت گرفته است.

انواع کاندوم در بازار

فهرست زیر انواع مختلفی از کاندوم را نشان می دهد که امروزه به راحتی در بازار موجود است.

هشدار: این احتمال وجود دارد که استفاده از برخی از کاندوم‌های زیر زندگی جنسی شما را بهبود ببخشد اما ممکن است برای شما مضر باشد و حساسیت ایجاد کند.

کنترل اوج لذت Climax Control

بیایید کار را با دسته کنترل اوج شروع کنیم. همانطور که از نام آن مشخص است، این کاندوم هایی هستند که عملکرد جنسی فرد را طولانی تر می‌کنند.

روان کننده کنترل اوج لذت داخل کاندوم حاوی بنزوکائین مسئول حساسیت زدایی اندام تناسلی مردانه است. این ماده فعال استقامت مردان را بدون انزال زودرس افزایش می‌دهد.

این کاندوم برای مردان با یا بدون مشکل زود انزالی مفید است.

خیلی نازک

دسته Ultra Thin احتمالاً به یک دلیل نسبتاً واضح محبوب ترین است. وقتی هدف شماره 1 استفاده از کاندوم را که محافظت است کنار بگذاریم، با لذت مواجه می شویم.

برای اینکه تا حد امکان به شریک زندگی خود نزدیک شوید، شاید بخواهید از نازک ترین کاندوم موجود در بازار استفاده کنید. این همان چیزی است که در انتخاب Ultra Thin پیدا خواهید کرد.

کاندوم های فوق نازک در ترکیب با دوام و استحکام، نازکی دلخواه را فراهم می کنند.

غیر لاتکس

سومین ورودی در لیست انواع کاندوم های بازار، دسته غیر لاتکس است که شامل چندین ماده کاندوم سازی است.

لاتکس لاستیک طبیعی هنوز هم ماده ای است که در اکثریت قریب به اتفاق روش های پیشگیری امروزی استفاده می شود. با این حال، کاندوم‌های غیر لاتکس، جایگزین مناسبی برای کسانی است که حساسیت و آلرژی به لاتکس طبیعی شناخته شده دارند. امروزه سه ماده غیر لاتکس موجود است:

نیچرا لمب Naturalamb

اولی از همه قدیمی تر است. در تاریخچه کاندوم، روده های حیوانات یا سایر اجزای طبیعی حیوانات در دسترس ترین مواد برای کاندوم بودند.

کیفیت تولید نسبت به روزهای قدیم به طور قابل توجهی بهبود یافته و پوست طبیعی به عنوان گزینه ای برای دوستداران کاندوم طبیعی باقی مانده است. این ارزان‌ترین گزینه نیست، اما برخی از کاربران این کاندوم‌ها را بیشتر از سایر کاندوم‌ها دوست دارند.

توصیه می کنیم برای مطالعه در مورد این پیشگیرانه منحصر به فرد به این صفحه مراجعه کنید.

پلی اورتان

پلی اورتان یک ماده مصنوعی است. هنگامی که برای کاندوم استفاده می شود، مانند یک پلاستیک نازک شفاف به نظر می رسد که در مقایسه با لاتکس، خاصیت ارتجاعی کمی ندارد.

اگرچه مزیت قابل توجهی نسبت به لاتکس وجود دارد. گرمای بدن را به خوبی تغییر می دهد، که ممکن است منجر به تجربه بهتری برای هر دو طرف شود.

پلی ایزوپرن

به راحتی می توان کاندوم های پلی ایزوپرن را با کاندوم های لاتکس طبیعی معمولی آنها اشتباه گرفت. برای چشم غیر مسلح، آنها دقیقاً مانند لاتکس به نظر می رسند.

تنها چند تولیدکننده به دلیل محدودیت های ثبت اختراع، این کاندوم‌ها را تولید می کنند.

بافت دار Textured

کاندوم بعدی در لیست انواع کاندوم های بازار، دسته بافت دار است.

سازندگان به طور استراتژیک بافت برجسته را در الگوهای مختلف روی بدنه کاندوم قرار می دهند.

انواع بافت:

  • Studded
  • آجدار Ribbed
  • ترکیبی از هر دو

اسپرم کش

هدف اصلی کاندوم جلوگیری از بارداری ناخواسته است. کاندوم هایی که در دسته اسپرم کش قرار دارند به دلیل وجود نونوکسینول-9، یک لایه اضافی از پیشگیری از بارداری را فراهم می‌کنند.

هنگام استفاده از کاندوم های اسپرم کش، همان سطح محافظتی را در برابر بیماری های مقاربتی دریافت می‌کنید که از سایر کاندوم های استاندارد دریافت خواهید کرد.

کاندوم رنگی

کاندوم ها معمولاً به رنگ طبیعی یا شفاف هستند. کاندوم‌های رنگی ابعاد بیشتری به پیشگیری‌های ساده می‌افزایند.

تنها وجه تمایز با سایر کاندوم‌هایی که ما ارائه می‌کنیم، رنگ است.

طعم دار

به موازات دسته قبلی، کاندوم های طعم دار عرضه می شوند. برخی از کاندوم های رنگی نیز طعم دار هستند. آنها نه تنها طعم بلکه رایحه ای نیز دارند.

تصور کنید یک لاستیک با طعم موز روی آلت تناسلی خود پوشیده اید. این به تنهایی دلیلی برای امتحان پروفیلاکتیک های طعم دار است.

کاندوم ضخیم

کاندوم های این گروه کمیاب کمی ضخیم تر از استاندارد و قطعاً بیشتر از کاندوم های فوق نازک هستند. ممکن است از خود بپرسید که چرا ما به کاندوم های ضخیم نیاز داریم، و چه کسی می خواهد، در حالی که به نظر می رسد همه برعکس آن را می خواهند. این یک سوال مهم است.

تولیدکنندگان از دو طرف طیف به مشتریان پاسخ می دهند. کاندوم های ضخیم عمدتاً در طول ماجراجویی‌های جنسی استفاده می شوند یا برای ضخامت بیشترشان امنیت بیشتری به شما می دهند.

نوری در تاریکی ! کاندوم‌های شبرنگ

بیایید به یک نوع منحصر به فرد دیگر بپردازیم. کاندوم های درخشان و فسفری در تاریکی پس از اینکه به مدت 30 ثانیه در معرض نور قرار گرفتند، به معنای واقعی کلمه در تاریکی می درخشند.

گرم کننده Warming

کاندوم های گرم کننده حس گرم شدن را ایجاد می کنند. مقوله گرم کردن بسیار کم است و چیزی نیست که کاربران کاندوم اغلب آن را درخواست کنند.

بسته های متنوع

بسته های متنوع دسته ای است که طعم محصولات مختلف را در مجموعه های منتخب به شما می دهد.

اگر می‌پرسید چه اندازه‌های مختلف موجود است، جدول اندازه کاندوم را در این مقاله مطالعه کنید.

جمع بندی

اگر سوالی در رابطه با کاندوم دارید با ما در میان بگذارید. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم و مشاوره بدهیم. راستی تا دیر نشده اینستاگرام ایکسدریم و شادو را فالو کنید.

می‌توانید هر کاندوم‌هایی را که امروز در مورد آن صحبت کردیم در دسته انواع کاندوم در فروشگاه اینترنتی ما تهیه کنید، بنابراین حتما نگاهی به آن بیندازید.

ایمن و همیشه مسئولیت پذیر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی x