کاندوم خشک

وقتی کاندوم خشک می‌شود چه باید کرد؟

کاندوم خشک برای کسی که به صورت مکرر و پیاپی از این محصول استفاده می‌کند، در میانه یک رابطه جنسی یک کابوس است. در واقع این اتفاق هم ذهن دو طرف را در رابطه جنسی از لذت و تجربه آن خارج کرده و هم ممکن است خطراتی در نوع استفاده از کاندوم داشته باشد.

در این مقاله به این سوال مهم و تکراری از مخاطبان شادو و ایکس دریم پاسخ خواهیم داد که وقتی محصول در حین رابطه جنسی خشک می شود، چه کاری باید انجام دهم؟

کاندوم ذاتا خشک نیست

شما در هجوم انجام یک رابطه جنسی هستید و سپس در یک لحظه این اتفاق می‌افتد. گرمای شور و اشتیاق به خشکی فضای بیرونی تبدیل می‌شود و شما را متعجب می‌کند:

این سوال باید پاسخ داشته باشد، قبل از آنکه در میان رابطه جنسی مجبور شوید از خود بپرسید: وقتی کاندوم در حین رابطه جنسی خشک شد چه کار کنم؟

کاندوم خشک نمی‌شود در واقع محصول در حالت اصلی خود باقی می‌ماند اما این تغییرات محیطی و مواد خارج از بافت محصول است که روی کیفیت و شیمی آن تاثیر می‌گذارند.

مقابله با خشکی محصول پیشگیری یک نگرانی رایج است، به ویژه برای کاربران و استفاده کنندگان تازه کار و کم تجربه.

این یک پدیده طبیعی است، بنابراین به خواندن این مقاله ادامه دهید تا دریابید که چگونه کاندوم را از خشک به مرطوب و حالت ایده آل تبدیل کنید.

اکثر کاندوم ها مستقیماً از لفاف از قبل روغن کاری شده پوشیده می‌شوند. برخی از کاندوم ها بسته به نوع خاص خود روغن کاری بیشتری دارند و برخی کمتر. بنابراین از ابتدا قرار نیست یک محصول خشک داشته باشید.

برای دریافت نمونه کاندوم و همچنین خرید کاندوم اینجا را کلیک کنید.

تجربه طبیعی و بهتر در استفاده از کاندوم

با این وجود، شما در هر صورت یک کاندوم از قبل روان شده دارید. در مورد کاندوم روغن کاری شده شما هر چه باشد، استفاده از روان کننده شخصی اضافی و سازگار، تجربه شما را طبیعی تر می‌کند.

همچنین زمانی که همه چیز طبیعی است و رابطه شما بدون هیچ مشکلی در جریان است، بدون آنکه اصطکاک ناراحت کننده‌ای در کار باشد، برای شریک زندگی شما نیز لذت بخش تر است.

انواع روان کننده روی کاندوم

تولیدکنندگان کاندوم ها را بیشتر با دو نوع روانکاری، از پیش روانکاری می‌کنند و یکی از آنها بسیار رایج تر است.

  1. روانکاری بر پایه آب
  2. روانکاری بر پایه سیلیکون

روانکاری بر پایه آب

روان کننده مبتنی بر آب همانطور که از نامش مشخص است از ذرات آب تشکیل شده است.

هنگامی که این روغن استفاده می شود و فرمول شیمی آن در معرض هوا قرار می گیرد، شروع به تبخیر می‌کند و باعث می شود سریعتر خشک شود. شما می توانید آن را با بزاق خود مقایسه کنید، که وقتی به عنوان یک روان کننده طبیعی استفاده می شود بسیار مشابه عمل می کند.

روانکاری بر پایه سیلیکون

روان کننده های مبتنی بر سیلیکون نیز در بازار در دسترس هستند که اثر ماندگاری بیشتری دارند زیرا فرمول شامل بدون ذرات آب است. به عبارت دیگر، روان کننده‌های مبتنی بر سیلیکون به سرعت خشک نمی‌شوند.

در برخی موارد، شما به طور تصادفی به کاندومی برخورد می کنید که هر دو روان کننده را دارد. یکی در قسمت داخلی محصول و دیگری در قسمت بیرونی در نظر گرفته شده است.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره روان کننده

بنابراین، دفعه بعد که از خود سوالی در مورد اینکه وقتی محصول در حین رابطه جنسی خشک می شود چه کاری باید انجام دهید، بپرسید، باید بدانید که این کاملا طبیعی است. کاندوم ها در نهایت دیر یا زود خشک می‌شوند، بسته به شرایط مختلفی مانند روانکاری طبیعی و غیر طبیعی. این قسمت از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

محصول در حین استفاده خشک می شود، این یک واقعیت است. راهی که می توانید از اصطکاک خشک جلوگیری کنید، استفاده از روان کننده اضافی در صورت نیاز است. تنها چیزی که لازم به نظر می‌رسد مقدار کمی روغن استاندارد یا روان کننده بهداشتی است.

یک توصیه به شما همانطور که قبلاً به طور خلاصه ذکر شد: همیشه از روان کننده سازگار با محصول استفاده کنید. محصول خشک یک کاندوم غیر قابل استفاده نیست اما هر کسی ممکن است نسبت به سلیقه سهمی از این روان کننده ها را استفاده کند.

چه روغن‌هایی با هم سازگار هستند؟

برای این نوع اطلاعات، بسته بندی کاندوم یا صفحه محصول را بخوانید. به عنوان یک قاعده کلی، عملاً همه کاندوم های لاتکس با روان کننده های مبتنی بر آب سازگار هستند.

همانطور که می بینید، گزینه های روان کننده زیادی در دسترس شماست، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که نگران خشک شدن کاندوم باشید.

فراموش نکنید که برطرف کردن و از بین بردن یک کاندوم خشک بهتر است قبل از شروع رابطه جنسی باشد.

وقتی کاندوم خشک می‌شود، معمولاً نشان‌دهنده‌ی این است که محصول تخریب شده یا معیوب شده است و دیگر قابل استفاده نیست. استفاده از یک محصول خشک می‌تواند خطرناک باشد، زیرا ممکن است که محصول دچار شکستگی یا تماس مستقیم با مایعات بدنی شود، که این موارد می‌توانند منجر به انتقال بیماری‌های جنسی شوند.

بهترین راهکار برای مقابله با خشکی کاندوم

بهترین راهکار این است که کاندوم خشک شده را دور بیندازید و یک محصول جدید و تازه استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که کاندوم در یک محیط خنک و خشک نگهداری شود تا از تخریب زودرس آن جلوگیری شود.

وقتی که یک محصول در حین رابطه جنسی خشک می‌شود، اهمیت این موضوع افزایش یافته و باید به مسئله با دقت، توجه کنید. در اینجا چند راهکار در این شرایط را مطرح می‌کنیم:

  • توقف فوری: در صورتی که احساس کنید محصول خشک می‌شود، باید به صورت فوری فعالیت جنسی را متوقف کرده و کاندوم را از بین ببرید.
  • استفاده از لوسیون یا ژل مرطوب کننده: استفاده از یک لوسیون یا ژل مرطوب کننده بر روی محصول می‌تواند کمک کند تا اصلاح شده و از خشک شدن آن جلوگیری کند. اطمینان حاصل کنید که از یک ژل یا لوسیون مرطوب کننده با پایه آب استفاده می‌کنید، زیرا گاهی مواد روغنی می‌توانند با محصول لاتکسی واکنش داشته باشند و باعث تخریب آن شوند.
  • استفاده از کاندوم جدید: اگر محصول خشک شده است، بهترین راهکار این است که آن را دور بیندازید و از یک محصول جدید استفاده کنید.
  • ارزیابی آسیب: اگر کاندوم خشک شده باشد، ممکن است به مرز آسیب برسد. اطمینان حاصل کنید که هیچ آسیب جدی به محصول یا بافت آن وارد نشده است.

اهمیت استفاده از کاندوم مرطوب و سالم برای جلوگیری از انتقال بیماری‌های جنسی و حفظ سلامتی جنسی شما و همسرتان بسیار اساسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات


منو اصلی x